BİNANCE NEDİR , NASIL KULLANILIR?

binance
binance

Bitcoin para piyasası yeni olmakla birlikte hale kendini geliştiriyor diyebiliriz. Bitcoin’e alternatif olarak çıkarılan “BitcoinAlternative” adının kısaltmasından gelen “altcoin” adı altında hayatımıza giren coin’ler daha 1-2 yaşındadır. Durum böyle olunca bu altcoin’leri güvenli bir şekilde alıp saklamak için doğru yerlerle çalışmak oldukça önemli olmaktadır. Çünkü coin’ler yeni yeni hayatımıza girdiği için bazı kanunlar ve regülasyonları halen bulunmamaktadır. Bu durumda yeni ve deneyimsiz olan yatırımcıların dolandırılabilme riski daha yüksek olmaktadır.

Bugün dünya üzerinde 6.000’den fazla altcoin bulunmaktadır. Bu altcoin’lere yatırım yapmanız için birden çok borsa vardır. Bu kadar fazla borsa arasında kafanız karışmadan ve daha basit bir şekilde kripto para borsasında bulunmak istiyorsanız binance kripto para borsasına üye olmanız yeterlidir.

Binance nedir?

Binancealtcoin’ler ile birlikte alım ve satım yapmanıza yarayan Çin asıllı kripto para borsasıdır. 2017 yılında altcoin’lere olan akım yüzünden birçok borsada talep arttığı için bu taleplere karşılık veremedikleri zaman kullanıcıların üyelikleri donduruluyordu. Bu talebin fazla olduğu zaman diliminde bile Binance’in altyapısı hiçbir zaman sekteye uğramadan devam etti.Bu yüzden Binance dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası olmaktadır.Binance’ninarayüzü ise oldukça sade ve anlaşılır olduğundan dolayıkripto para borsasında yeniyseniz ve acemiyseniz Binance kullanmanızı öneririz.

Binance nasıl kullanılır?

Binance, daha önce internette hisse senedi veya Forex kullandıysanız size çok kolay gelecektir. Alım ve satım işlemleri içerisinde coin fiyatlarını alıcı ve satıcılar belirlemektedir. Anlık olarak en düşük ve en yüksek coin fiyatları spot cüzdanında gözlemlenebilmektedir. Para çekim işlemlerinde ise Türk Lirası olarak bütün banka hesaplarına para çekimi yapılabilmektedir. Binance para çekimi limiti ise en düşük 10 TL olmaktadır. Ödeme talebi verildikten sonra istenen tutar kısa bir süre içinde banka hesabınıza transfer olmaktadır.

Neden binance kullanmalısınız?

Dünyanın en büyük ve en güvenilir kripto para borsası olduğu için işlem yapmanız bir saniyenizi bile almaz. İstediğiniz her coini bekleme yapmadan alım ve satım işleminiz gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsası güvenilirliği çok olduğu için herhangi bir dolandırıcı amaçlı borsaya yüklenmeye çalışan sahte kripto paraları güvenlik sistemleri ile engellemektedir.Bu sayede dolandırılma ve kandırılma riskiniz çok azdır. Geçmişte yaşanılan bazı hack ve güvenlik açıklarından etkilenen kripto para sahiplerini mağdur etmeden bütün zararı cebinden karşılamıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.